Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色


12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 145 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211212067624148 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色
Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色 | 1 photo(s)
Author: h***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 金色 | 1 photo(s)
Author: 4***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感還不錯 拿到之後是可以直接戴的程度 稍微梳一下就可以直接上頭了
顏色: 金色 | 1 photo(s)