Author: c***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 看起來 很有感 等等試試
顏色: 黑色

CB-SD01
| Material | Paper |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Halloween |
| Color | Black |
| Body Part | Hand Tattoo Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| SKU | sb25020527111111212 |
Author: c***3
Date:
Review: 看起來 很有感 等等試試
顏色: 黑色
Author: s***t
Date:
Review: 包裝質感不錯有機會再二次購買
顏色: 黑色
Author: t***c
Date:
Review: 太愛了,我喜歡,終於
顏色: 黑色
Author: t***7
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.