Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice product
顏色: 金色
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 264 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2304265811861481 |
Author: b***4
Date:
Review: Nice product
顏色: 金色
Author: t***0
Date:
Review: 超好看!!真的是淺淺的粉色不會俗 瀏海不是厚重的那種 髮量比較少 但正常距離看不見 超級好看
顏色: 珊瑚粉
Author: 雨***兒
Date:
Review: 為了萬聖節準備,超級好看!
顏色: 金色
Author: v***8
Date:
Review: 頭髮髮量比較少,但是頭髮還蠻划算的,我買了至少有10頂了吧,很能相信他們的家頭髮很好帶
顏色: 藕粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.