Author: P***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮色非常漂亮,雖然沒有產品上打光的那麼亮,但是做造型時是好看的!
顏色: 金色


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2312022520942404 |
Author: P***s
Date:
Review: 髮色非常漂亮,雖然沒有產品上打光的那麼亮,但是做造型時是好看的!
顏色: 金色
Author: j***7
Date:
Review: 很棒很金很長很亮但需要修一下吧不然會很毛躁
顏色: 金色
Author: z***7
Date:
Review: CP值高: 很不錯 易穿戴: 穿戴很簡單 佩戴舒适: 假髮就大概那樣不會到不舒服
顏色: 金色
Author: s***9
Date:
Review: 實物比網路上好看很多!
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.