Author: 8***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 髮量足夠顏色很亮效果很好
顏色: 金色


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 275 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2307124142717735 |
Author: 8***2
Date:
Review: 髮量足夠顏色很亮效果很好
顏色: 金色
Author: c***1
Date:
Review: 照片與實品相符,髮質不錯。
顏色: 金色
Author: T***s
Date:
Review: 意外自然 出門還被問是不是真髮
顏色: 金色
Author: y***6
Date:
Review: 👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.