Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gooooooooooooooooood
顏色: 酒紅色
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 253 g |
| 長度 | 73 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2301019126647711 |
Author: k***1
Date:
Review: Gooooooooooooooooood
顏色: 酒紅色
Author: l***n
Date:
Review: 喜歡喜歡喜歡喜歡喜歡
顏色: 藕粉色
Author: x***t
Date:
Review: CP值高: 仙 很難梳順可是很好看
顏色: 金色
Author: r***7
Date:
Review: 易穿戴: 穿戴快速2分鐘內完成穿戴 佩戴舒适: !!非常舒適不會厚重 髮型時尚度: 頭髮長度捲度剛好 CP值高: 價格便宜
顏色: 黑棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.