
NEW
一盒14片装紫色牙齿美白贴。这款美白贴方便日常居家使用,易于贴敷,可美白牙齿并有效去除牙齿上的黄色污渍。使用简单,温和不刺激口腔。
SKU: sb260426224094875955005
Price and availability
HK$44.00
款式:
紫色亮澤護理牙貼
規格
14片
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

14片
| Texture | Dry |
| Style Type | Purple Shine Teeth Whitening Strips |
| Function | Anti-Sensitive |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 11.6 cm |
| 高度 | 1.4 cm |
| SKU | sb260426224094875955005 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.