
NEW
1盒迷你水滴形水钻,法式美甲用品,珍珠水滴形水钻混合装饰,带收纳盒,美甲宝石
SKU: sb260505122847526818615
Price and availability
HK$18.68
規格
1盒
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1盒
| Material | Glass |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | Nail Glitter |
| 高度 | 0.1 cm |
| 長度 | 0.6 cm |
| 寬度 | 0.2 cm |
| SKU | sb260505122847526818615 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.