Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love these sm i always buy these
顏色: 黑色

0.07mm
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 14 cm |
| 直徑 | 1.5 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 套組大小 | 14.2*11*1.5 cm |
| 睫毛長度 | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2307205488035635 |
Author: k***i
Date:
Review: i love these sm i always buy these
顏色: 黑色
Author: s***a
Date:
Review: love this lashes so mitch if you want to do something natural but not too much it’s perfect for you i recommend this product
顏色: 黑色
Author: z***r
Date:
Review: Super cute lashes they literally fit my look so naturally.
顏色: 黑色
Author: r***a
Date:
Review: So amazing I loved so much I would recommend to anybody
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.