Author: d***5
Date:
Review: this is really good to clean the brushes.
顏色: 彩色

粉紅色
| Material | Silicone |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brush Drying Tool |
| Benefits | Recycling |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 3 cm |
| 長度 | 8.5 cm |
| 寬度 | 8.5 cm |
| SKU | sb25011749219029956 |
Author: d***5
Date:
Review: this is really good to clean the brushes.
顏色: 彩色
Author: s***2
Date:
Review: it serves its purpose
顏色: 彩色
Author: a***e
Date:
Review: جميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي انجميل جدا كالعاده شكر شي ان
顏色: 彩色
Author: N***i
Date:
Review: جيده وترحمني من اهدار المناديل وانا انضف الفرش وقت الاستخدام توى مبتداء بالمكياج وعجبتني والناحيه الثانيه عشان افرك فيها الفرش لنا اغسلها
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.