
1-10支装面部按摩棒,全身刮痧按摩工具,非陶瓷美容刮痧板
SKU: sb260425111445525878764
Price and availability
HK$28.83
效果
舒緩放鬆
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

舒緩放鬆
| Material | PP |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb260425111445525878764 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.